Venuše, 37

Číslo profilu 2215223
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Venuše
Země Czech Republic
Město Rumburk
Orientace Lesbičky
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 186 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Švýcarsko Senegal Spojené arabské emiráty Estonsko Finsko Řecko

Počet infikovaných v Česku překročil čtyři tisíce, nakazil se i plzeňský hejtman -

Tuto zprávu poskytl uživatel Venuše Rumburk 06/6/2023 09:03:06

Pokud zde ještě nemáte vytvořený účet, stačí se jednoduše zaregistrovat. Jsou zde uvedené údaje o této inscenaci neaktuální? Chybí zde nějaká informace? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět prostřednictvím následujícího formuláře:. Pokud chcete, uveďte Váš e-mail volitelné, pro naši odpověď nebo doplňující dotaz. Překlad románu: Božena Koseková. Dramaturgie: Martin Satoranský.

Kostýmy: Jana Hauskrechtová. Hudba: Kryštof Blabla. Scéna a režie: Ondřej Štefaňák. Svébytná dramatizace posledního románu významného rakouského spisovatele, zabývajícího se tématem osobní zodpovědnosti a kolektivní viny.

Příběh o tom, jak snadno může společnost podlehnout jednoduchým a lákavým řešením a jak těžce a lopotně se pak vyrovnává s jejich následky. Byla jednou jedna hora a v ní zlato. Pod horou dvě vesnice a každá měla s horou vlastní plány.

Jedni chtěli hoře zlato ukrást, druzí chtěli horu chránit. Po letech mezi nimi nastal křehký mír. Byl však jednou jeden tulák, který začal mluvit a říkat lidem, jak by měli žít. A staré sváry se opět derou na povrch a majestátní hora na to hemžení trpělivě kouká.

SERIÁL: Sýrie je země mrtvých měst a civějících lidí - Hradecký deník

A tradiční obřad horalů se pod vlivem pokušitele mění v krvavá jatka Chci vidět - přidat do seznamu. Pá Dramaturgický úvod vstupenky Čt Čtvrtky; Dramaturgický úvod vstupenky St Dramaturgický úvod vstupenky Út Úterky. Pá vstupenky Dramaturgický úvod Čt vstupenky Čtvrtky; Dramaturgický úvod St vstupenky Dramaturgický úvod Fotografie autor vlastník fotografií:. Zvláštní inscenace, u které stále přemýšlím, co si o ní mám vlastně myslet.

Téma manipulace davu výřečným jedincem, který přináší snadná a zdánlivě bezbolestná řešení, je zajímavé a aktuální.

Diváci prostřednictvím besed Eurocenter odkrývali Perly Portugalska - Eurocentra

Inscenace režiséra O. Štefaňáka je však značně eklektická, co se zvolených prostředků týče. Civilně znějící dialogy se střídají s lyrickou deklamací i vyhrocenou expresí. Některé scény jsou pojaty v lehké nadsázce, jiné jsou vyloženě groteskní, další zase zcela vážné. Člověk se nenudí, je na co koukat a některé scény jsou zábavné třeba manipulování publikem , ale celkový tvar moc nedrží pohromadě.

Což je docela škoda, potenciál to má. Bez něj bych možná trochu tápal, těžko říct. Hra je ale skvěle udělaná, bavila i nutila k zamyšlení.

Bohužel plno negativních prvků a motivů vidíme v dnešních reálných událostech Magické očarování z hory ukrývající poklad a sváry obyvatel horní a dolní vesnice.

Nápad, scéna a kostýmy zajímavé, ale něco tomu příběhu chybělo.

seznamte se s davem online ke shlédnutí Hradec Králové

Snad větší pospolitost. Nějak jsem se nemohl do toho plně ponořit. Hodně zcizujících prvků a střídání rovin humorných, humorně směšných a těch vážných. Ale za shlédnutí to stálo. Přál bych Klicperovu divadlu, aby si tohle představení našlo co nejvíce diváků.

Nejen pro zdařilou dramatizaci ne právě jednoduchého Brochova románu, nejen pro pozoruhodné výtvarné řešení scény a masek a nejen pro vyrovnaný a místy strhující výkon hereckého souboru. Ale především proto, že už zase nám všem takové Očarování hrozí.

Královéhradecký kraj | Page 29 | Místní kultura

Snad diváci přijdou, snad přijdou i ti už očarovaní, a snad třeba i pochopí. Přidat hodnocení Pro přidání vlastního hodnocení se musíte přihlásit.

Zprávy Klicperovo divadlo uvede premiéru Očarování. Režisérem a autorem adaptace v jedné osobě je oceňovaný, mladý režisér a umělecký šéf pražského Divadla X10 Ondřej Štefaňák. Oprava údajů Jsou zde uvedené údaje o této inscenaci neaktuální? Budeme rádi, když nám o tom dáte vědět prostřednictvím následujícího formuláře: Pokud chcete, uveďte Váš e-mail volitelné, pro naši odpověď nebo doplňující dotaz opište tento kód. Úpravy inscenace Pro provádění úprav se musíte přihlásit jako redaktor.

Na téma životní cíle a vztahy nabitý konkrétními tipy a příklady! Najdi, co tě baví! Organizujeme pro tebe tento kongres, protože věříme, že know-how je důležité sdílet. Vyber si z desítek hodin praktických tipů získáš pohodlně z domova, ve škole nebo na cestě do práce. Vybrali jsme pro tebe ty nejlepší přednášky lektorů a lektorek z našich akcí Rise and Shine za 8 let , co seberozvojové konference pořádáme. Dali jsme dohromady opravdu ty nejlepší řečníky a řečnice z oblasti silných stránek, životních cílů a partnerských vztahů.

Tito odborníci jsou nám svou tvorbou a osobností velmi blízcí, protože se snaží se předat svým studentům a sledujícím svoje know-how bez omezení — každý svým vlastním způsobem a ze svého úhlu pohledu. Jejich přednášky jsou pro tebe tou nejlepší inspirací , chyť tedy příležitost za pačesy a přihlas se ještě dnes. Pondělí Jsme platforma osobního rozvoje , která si klade za cíl podpořit studenty , kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní.

Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě , aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.

V Rise and Shine ti dáme pevné základy v měkkých dovednostech , abys byl úspěšný a šťastný jak v osobním životě, tak v pracovním. Tvoříme širokou komunitu mladých aktivních lidí, které baví se rozvíjet, nebát se dělat chyby, ale i si naslouchat.

Díky Rise and Shine mnoho z nás rozjelo i svůj projekt, nebo byznys. Například Irča pořádá jazykové kurzy a rozjíždí svůj projekt Rozmluvme se, nebo Ivča se stala osobním koučem. Buď součástí komunity s námi!

Zjisti více o možnostech se zapojit. Jak získám odkazy na video přednášky? Každý den kongresu ráno v na Tvůj e-mail zašleme odkazy na všechny přednášky k dennímu tématu. Pokud se přihlásíš v průběhu dne a chceš vidět přednášky z minulých dnů, nebo Ti nic nedorazí, napiš na pavel riseandshine. Co když se nestihnu podívat na všechny přednášky? Některé přednášky postupně zveřejníme , aby se know-how dostalo k co nejvíce lidem.

Pokud chceš mít ale jistotu , že o žádnou nepřijdeš, tak na nic nečekej a podívej se na ně co nejdříve. Víme, že myslíš na svoje kamarády a spolužáky, možná kolegy z práce a chceš s nimi sdílet inspiraci.

Veškeré přednášky jsou chráněné copyrightem a minimálně po dobu kongresu je poskytujeme ke zhlédnutí zdarma , stačí, aby se i tvoji kamarádi a známí přihlásili. Pošli jim tedy odkaz na registraci , ať o know-how za 8 let nepřijdou! Stále ti chybí informace? Tak napiš na pavel riseandshine. Ještě váháš? Využij příležitosti, odhlásit se můžeš vždycky.

Sdílej kongres mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! Pavel Kraemer, Ph. Založil Institut pro podporu inovativního vzdělávání, který propojuje různé alternativní proudy ve vzdělávání a poskytuje jim podporu. Pravidelně doprovází několik českých a slovenských škol, pracuje na jejich dalším rozvoji a poskytuje jim supervizi.

Posledních několik let se zabývá osobnostním rozvojem učitelů a ředitelů, inspiruje se při tom švédským přístupem intuitivní pedagogiky. Doprovázení škol — dlouhodobá podpora ředitelů škol. Institut pro inovativní vzdělávání poskytuje dlouhodobou a přesně cílenou podporu ředitelům alternativních, ale i klasických škol ve formě odborného mentoringu či doprovázením v potřebných změnách.

Vystudovala ekonomii a pracovala jako finanční analytik. Brzo zjistila, že obor financí ji nepřináší tolik radosti a tak se stala zřizovatelkou a spoluzakladatelkou Soukromé školky a školy Svět. Osm let školu aktivně vedla a prosazovala Montessori přístup nejen mezi žáky, ale také v řízení celé organizace.

Poté, co se stala maminkou dvou dětí, se dále vzdělává v mentoringu, psychologii a důležitosti attachmentu ve vývoji dětí. Je také lektorkou jógy a její velkou vášní jsou práce s tělem a emocemi, dechové techniky a meditace. Věří v sebeúzdravný zdroj v každém z nás a svým klientům ho pomáhá nacházet. Ředitel Základní školy Be Open; lektor seminářů a webinářů v tématech využití ICT ve výuce, integrovaná tematická výuka, profesní rozvoj učitelů, koučovací dovednosti pro učitele, tandemová výuka; tvůrce podcastu Mozaika vzdělávání.

Důležitý pro něj je vzájemný respekt a otevřená komunikace, věří v sílu spolupráce. Přál by si školství plné inspirativních učitelů, motivovaných žáků a spokojených rodičů. Síla otázek ve vzdělávání — Jak využít ve vzdělávání sílu otevřených otázek? Jak s nimi pracovat v evokaci a reflexi? Jaké otázky mohou pomoci myšlení, tvořivosti žáků? Jaké učitelské strategie nám mohou pomoci a jaké nás naopak brzdí? Ivana je tvůrčí ředitelka neziskové organizace Akáda.

Žena, která umožňuje věcem, aby vznikaly. Žena, která podporuje lídry, aby tvořili. Žena, která kráčí cestou hravosti, radosti, harmonie a vede k tomu i ostatní. Future Leader — seberozvojový program pro mladé lídry, kteří mají odvahu k vést.

Program provádí mladé lidi procesem sebepoznání, je o tom, jak být lídrem sobě i ostatním. Lektoři využívají systemického přístupu a transformačního koučování.

Více na www. Martina Elterlein — vztahová průvodkyně, koučka: vztahové principy, vztahový diář, Rozšířená rodina. Nejvíc mě vystihuje motto: Dávám lidi dohromady. Tu noc, kdy jsem si na to přišla, jsem vůbec nemohla radostí spát, protože to vystihuje obě dvě roviny, kterými se zabývám. Dávám lidi dohromady, aby byli se sebou v pohodě, a zároveň lidi propojuji. Chci inspirovat lidi, aby začali jinak přemýšlet o svých vztazích a dávali jim větší pozornost.

Ve vztazích nejjednodušeji odhalíme, kde máme své slabiny. Proto je to dobrý odrazový můstek pro náš osobní rozvoj. Mou prací je dodávat lidem odvahu, aby žili život, který chtějí a nenechali se nikým a ničím zviklat. Ta cesta začíná u vztahu, který máme sami se sebou. Že když nejsem spokojená, není to chyba muže.

Jak se dožít let: 3 hlavní poselství a 10 biohacking tipů - KB5

Ujasnila jsem si, že spokojenost ve vztahu — i v životě — není o tom, co se děje okolo mě, ale o tom, jak věci prožívám uvnitř a jak o nich přemýšlím. Jan Šefl je životní kouč a certifikovaný praktik NLP neurolingvistického programování. Baví ho AHA momenty lidí, když jim pomůže uvědomit si, co je pro ně zásadní.

Několik let žil v zahraničí, věnoval se obchodu a od zaučování nových makléřů přes studium NLP a vyučování angličtiny se nakonec rozhodl věnovat koučování a meditaci.

Měl jsem možnost seznámit se s více koučovacími přístupy, a díky tomu jsem se naučil nahlížet na věci z jiné perspektivy.

seznamte se s davem online ke shlédnutí Hradec Králové

Po 10,5 letech skončila v korporátu bance a plní si svůj sen — konečně se naplno může věnovat koučování. Jejím směrem je zaměřovat se na lidi, kteří chtějí žít své poslání a žít své sny.

Aby si našli v životě to, co je jejich poslání a dělali konkrétní kroky, které je dostanou ke splnění snů. V dnešní době všichni víme, co se má dít vně nás, ale víme, co se děje v nás samých? Pak se lehce podniká i navenek.

0 / 5